TJ Sokol Putim – TJ ZD Kovářov 1 : 2, poločas 1 : 2.
29.8.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Basaraba, Nousek, Rejlek - Karásek Holan, Souhrada, Volavka – Bican, Voráček.

Trenér: Martin Souhrada.

Branka: Voráček.

Hosté začali lépe a v desáté minutě se po střele k tyči ujali vedení. Našim se podařilo vyrovnat po deseti minutách Voráčkem. Po vyrovnání jsme byli lepším mužstvem, jenže vypracované příležitosti jsme nevyužili. Trest přišel ve čtyřicáté čtvrté minutě, kdy se opět po střele k tyči hosté ujali vedení. První poločas lze nazvat vyrovnaným s možnostmi na obou stranách.

Do druhého poločasu nastoupili naši s odhodláním výsledek otočit. Příležitosti byly, ale zůstaly nevyužity. Alespoň vyrovnání se nepodařilo dosáhnout ani v závěrečné desetiminutovce.

Po zlepšeném výkonu jsme ani ve druhém zápasu nebodovali. Hráče je nutno pochválit za bojovnost a odhodlání, i když se ještě vše nedaří netřeba věšet hlavu, ono to přijde.

Ještě se musím vrátit k hostujícím divákům. Kovářovští diváci se opět nepředvedli v dobrém světle. Jejich hrubé urážky proti našim divákům, našim hráčům a rozhodčím, přecházející až ve fanatickou nenávist, se vymykají zdravému rozumu. A není se co divit, když se podobně chová i vedoucí mužstva.