AL-KO Semice - TJ Sokol Putim 4:0 (3:0)
9.5.2016

Ostudný výkon

Na hřiště nejlepšího mužstva jara Semic, jsme přijeli s odhodláním bodovat.

Zůstalo, ale pouze u řečí. Stanovenou taktiku, kterou jsme si řekli před zápasem jsme vůbec nedodrželi.

Domácí nás od první minuty zatlačili na naší půlku a naše obrana silou vůle odolávala jejich tlaku .

První gol jsme dostali po chybě P. Stáníka, který pustil slabou střelu Keclíka. V průběhu celého utkání svou chybu několikrát napravil a zachránil nás od většího debaklu.

Ve 25 minutě jsme mohli utkání zdŕamatizovat, ale Martin Souhrada neproměnil pokutový kop..

1. pol. skončil pro nás milosrdných 3-0.

Ve druhém pol.domácí trochu polevili a další gol vstřelil až 10 minut před koncem Kysela.

Naše mužstvo působilo po celý zápas nesourodě,ba přímo strašně. Vzhledem k tomu,že se utkání hrálo před hodně diváky, to byla pěkná ostuda!!!!!!!

Střelci branek:

12. Keclík , 19. Keclík, 39. Keclík, 80. Kysela

Sestava Sokola PUTIM:

Staník - Pichlík, Klimeš, Šmíd, Hrdĺička - Pekárek, Houdek, Martin Souhrada, Sup - Milda Souhrada / 15. Bican /, Sleza

Diváků:

Rozhodčí: