TJ Sokol Putim - Otavan Štěken 2 : 3 ( 0 :2 )
14.6.2017

Domácí prohra na závěr

V posledním domácím utkání a za úmorného vedra jsme hostili do té doby poslední tým tabulky. Hned v úvodu zápasu skoroval Bíca a vše nasvědčovalo tomu, že to bude pohoda. Ona byla, ale na naší straně a až moc velká. Hosté vyrovnali a když se ujali z penalty vedení 1 : 2 ,bylo z naší strany po fotbale. V 48. min odskočili hosté až na 1 : 3.

Naši borci hledali chyby všude jinde, než ne u sebe. Hynouš ještě v 58. min. po skrumáži snížil, ale to bylo z naší strany vše. Místo kombinační a týmové hry jsme hráli sami na sebe i přesto, že hostům evidentně docházeli síly. Naše chyby v obraně a neschopnost hrát týmově, to je zarážející.

Sestava - Staník - Sup, Houdek, Hynouš, J. Klimeš - Petráš, Pekárek, Kačírek - Šteier, Bican

Střídali - Holan ( 55. min. Pekárek), Rejlek ( 78. min. Petráš )

Branky - Bican, Hynouš

Rozhodčí - Vejčík, Novotný Ctibor, Pečenka Mir.