TJ Hradiště - Sokol Putim 1 : 2 ( 0 : 0 )
21.8.2017

Vítězná premiéra

V úvodním kole nového ročníku jsme vyrazili na Hradištský kopec a před super návštěvou jsme získali v závěru 3 body. Do 10. min. jsme si vytvořili 3 golové šance, ale bez úspěchu. Hra se postupně vyrovnala a do vedení mohli jít pro změnu domácí po chybě M. Nouska. Po nerozhodném poločase jsme opět nevyužili několik šancí a domácí nás potrestali vstřelením vedoucí branky. Poté domácí začali bránit a hrozili pouze z brejků. Po rohovém kopu vstřelil S. Šteier vyrovnávací gol a naše převaha pokračovala. Těsně před koncem utkání se S. Šteierovi podařilo k naší velké radosti vsítit vítěznou branku. Na počet šancí bylo naše vitězství zasloužené.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Nousek, Kačírek - Šitner, Houdek, Holan, Štastný, Sup - Bican, Šteier

Střídali - Petráš, Smola, Jirsa

Branky - Valach 57. - Šteier 65. 86.

Rozhodčí - Ryneš, Dimitrov, Tanáč

Diváků - 250