Sokol Putim - Sokol Bělčice 6 : 3 ( 2 : 2 )
Sokol Putim - Sokol Bělčice 6 : 3 ( 2 : 2 )
19.9.2017

Vydřená domácí výhra

Přestože jsme se v úvodu dostali po Bícově polostřele do vedení,naše hra byla rozháraná a plná nepřesností. Hosté byli pohyblivější a více nebezpeční. Přesto 1. pol. skončil nerozhodně 2 : 2 . Do 2. pol. nastoupila úplně jiná Putim. Přidali jsme na pohybu a začali střílet branky.

Během několika minut jsme zvýšili vedení až na 5 : 2 a bylo rozhodnuto. Doufejme, že naši hráči v příštím zápase nastoupí s chutí hned od začátku. Aspon trošku pochválit musíme brankáře P. Staníka, který nepustil žádný vejšák a Bakyho za 3 goly.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Smola, Sup - Kačírek, Nousek, Štastný, Petráš, Šteier - Bican, Šitner

Branky - Šitner 3, Bican, Štastný, Petráš

Diváků- 100

Rozhodčí - Hnilička, Ondra, Šika

Fotky k článku

Naši partneři