TJ Sokol Putim – TJ ZD Kovářov 6 : 1, poločas 2 : 0.
1.10.2017

Sestava: Staník – Smola, Nousek, Adam Klimeš, Houdek – Petráš, Holan, Šťastný, Kačírek (46 Šitner) – Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Šťastný 2, Šitner 2, Šteier, Bican.

Od zahájení utkání bylo zřejmé, že proti sobě nastoupila mužstva z opačného pólu tabulky. Domácí měli zápas od začátku do konce plně pod kontrolou a bylo jen otázkou času, kdy se projeví i brankami. První gól přišel ve dvacáté minutě, kdy Šteier přesně přihrál nabíhajícímu Šťastnému a ten umístněnou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.

Za deset minut si oba aktéři role vyměnili s tím, že Šteier obešel i brankáře a zakončil do prázdné branky.
Druhý poločas se nesl v duchu prvního. V padesáté páté minutě po chybě ve střední části hřiště svitla hostům naděje a podařilo se jim snížit na 2 : 1. Jenže za pět minut bylo po naději, když tvrdou Šteierovu střelu hostující brankář pouze vyrazil před sebe a Bican pohotově dorazil.

V šedesáté šesté minutě Petráš vybojoval míč při váhající rozehrávce hostů a Šitner tvrdou ranou přidal již čtvrtý gól. Za čtyři minuty si opět Šitner naběhl na přihrávku za obranu a sám proti brankáři nezaváhal. Skóre uzavřel Šťastný v osmdesáté páté minutě, když z trestného kopu na hranici velkého vápna umístněnou střelou k pravé tyči opět nedal hostujícímu brankáři šanci.

Jednoznačný průběh zápasu a přesvědčivé vítězství domácích. Dobrý výkon rozhodčích ve slušně zahraném utkání.