1. FC Boston Kluky - Sokol Putim 2 : 2 ( 1 : 0 )

Zbytečná remíza

Cestovat do Klouk se v dnešní době nikomu nechce, vzhledem k jejich objektivním fanouškům. Proti velmi oslabenému soupeři jsme nastoupili jako mistři světa. Žadná hitparáda to nebyla z obou stran. 1. poločas byl herně vyrovnaný se šancemi na obou stranách. V úplném závěru jsme inkasovali branku do šatny po chaosu ve velkém vápně a váhavosti našich hráčů. Po změně v sestavě jsme soupeře přitlačili a vyrovnali na 1 :1 . Dvě obrovské šance spálil Bíca. Když nás potom Štastný po trestném kopu dostal do vedení, věřili jsme ve 3 body. Domácí se nevzdali a po naší další chybě vyrovnali. Je s podivem, že nejsme schopni porazit ani pár nadšenců v čele se 40 letým Mírou Říhů. O kolektivním pojetí ani nemluvě.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Smola, Sup - Kačírek, Houdek, Štastný, Šitner, Petráš - Bican, Šteier

Střídali - Nousek / 46. min. Kačírek / Martin Souhrada / 75 . min. Šteier /

Branky - 50. Nousek, 82. Štastný