FC Mirovice – TJ Sokol Putim 5 : 1, poločas 2 : 1.
FC Mirovice – TJ Sokol Putim 5 : 1, poločas 2 : 1.
27.8.2018

Sestava: Vlach - Hrdlička, Basaraba, Suohrada Martin, Kačírek – Petráš, Holan, Vierer, Chadima – Bican (65 Voráček), Volavka.

Tranér: Martin Souhrada.

Branka: Bican.

Domácí otevřeli skóre utkání ve dvacáté osmé minutě pěknou střelou z úrovně velkého vápna. Druhou branku přidali domácí v třicáté čtvrté minutě po skrumáži před naší brankou. Ve čtyřicáté minutě se našim po rozehrání rohového kopu podařilo Bicanem snížit. První poločas se nesl ve znamení větší aktivity domácích, přesto nám poločasový výsledek dával naději na přijatelný výsledek.

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí a hned ve čtyřicáté šesté minutě střelou po zemi k tyči přidali třetí branku, čímž bylo utkání prakticky rozhodnuté. Mirovičtí již v pohodě, přidali ještě dvě branky v sedmdesáté první a v sedmdesáté osmé minutě a završili tak pro nás nelichotivý konečný výsledek.

Co říci závěrem: zasloužené vítězství domácích. První soutěžní utkání a dalo by se říci i první přípravné pro nás dopadlo tak jak dopadlo. Objevovaly se určité dobré náznaky, ze kterých by bylo možné vycházet při lepší tréninkové aktivitě. Nezbývá než povzbudit naše hráče a doufat v lepší časy.

Václav Pixa

Fotky k článku

Naši partneři