TJ Dolní Bukovsko – TJ Sokol Putim 0 : 2, poločas 0 : 1.
TJ Dolní Bukovsko – TJ Sokol Putim 0 : 2, poločas 0 : 1.
25.3.2019

Úvodní dvaceti minutovku jsme byli lepším týmem, poté se hra začala postupně vyrovnávat. V třicáté druhé minutě byl ve vyložené pozici v malém vápně sražen Nousek a nařízenou penaltu Basaraba tvrdou ranou bezpečně proměnil. Do konce prvního poločasu jsme vedení uhájili, protože se již nic zvláštního neudálo.

Námi očekávaný nápor domácích se v druhém poločasu nedostavil, naopak mírnější převaha našich hráčů byla vyjádřena po dvaceti minutách vstřelením druhé branky Janem Kačírkem, když se jeho střela z hranice velkého vápna odrazila od tyče do branky za bezmocného domácího brankáře. V pohodě hrající naši si zkušenou hrou utkání nezkomplikovali a domácím žádnou příležitost nedali. Domácí hráči často faulovali a jejich zmar vyvrcholil v sedmdesáté minutě, kdy po druhé žluté kartě byl nucen opustit hrací plochu jejich obránce, bylo o utkání prakticky rozhodnuto.

Co dodat: nečekané, zato velice příjemné překvapení v podobě vítězství na úvod jarní části. Utkání lze hodnotit jako vyrovnané s mírnější převahou našich. Na rozdíl od domácích hráčů jsme vytvořené příležitosti proměnili, klidnou hrou dostávali domácí do úzkých a ti zastavovali hostující hráče pomocí faulů, což se jim stalo osudným. Naši hráči zasluhují pochvalu za zodpovědný a bojovný přístup.

Sestava: Vlach Tomáš – Kačírek Jaroslav, Basaraba, Houdek, Vlach Matěj – Rejlek, Vierer (82 Bican), Sohrada Martin, Kačírek Jan – Holan, Nousek.
Branky: Basaraba (pk), Kačírek Jan.
Václav Pixa

Naši partneři