SK Skály- TJ Sokol Putim 1-3 (1-2 )
31.5.2016

K dalšímu utkání jsme jeli na hřiště posledních Skal.

Do utkání jsme vstoupili velmi razantně a už v 7. min. jsme vedli 2 - 0. Branky vsřelili M. Sleza a Bíca.

Po rychlém vedení se naši hráči trochu uspokojili a hra upadla do průměru.

Domácí ve 30. min. vstřelili kontaktní branku. Velké problémy dělal naší obraně domácí hráč Pechouš, hlavně svojí rychlostí.

O přestávce jsme vystřídali, řekli si v kabině, co je třeba zlepšit.

Nástup do 2. pol. se nám povedl.M. Sleza vstřelil branku na 3-1 pro nás. Od této chvíle jsem zlepšili pohyb a do konce utkání jsme hru kontrolovali.

Střelci branek:

35. Čech- 3. Sleza, 7. Bican, 51. Sleza

Sestava Sokola PUTIM

Staník- Říha / 35. Šmíd / ,Klimeš , Hrdlička , Pichlík- Pekárek , Houdek / 80. Lusk / Souhrada Martin , Sup - M. Sleza , Bican

Rozhodčí: Žemlička, Humr, Trkovský

Hodnocení trenéra M.Laňky:

Po slibném začátku naši hráči polevili a domácí se po vstřeleném golu dostali do utkání. Velké problémy dělal D. Hrdličkovi domácí Pechouš. Po přestávce jsem přeskupil naše řady a na Pechouše šel hrát Sup a zcela ho vymazal. Po našem 3 golu bylo rozhodnuto. Ted máme 14 pauzu na doléčení šrámu a připravíme se na Kovářov.