FK Protivín B-Sokol Putim 0:3 (0:1)
9.5.2016

K dalšímu utkání OP jelo naše mužstvo do Protivína.

Domácí rezerva nám chtěla vrátit podzimní prohru a do utkání vstoupila velmi odhodlaně a s nasazením,které dělalo některým našim hráčům problémy.

Spoustou nepřesných přihrávek jsme se dostávali pod tlak a domácí si vytvořili několik velice slibných šancí.V těchto chvílích nás podržel brankář Pavel Staník.

Brankou našeho kanonýra Jirky Bicana jsme se ujali vedení, které jsme udrželi do konce 1.poločasu.

Ve druhé půli jsme se chtěli uklidnit vstřelením golu,což se nám povedlo z penalty, kterou proměnil opět Jirka Bican.

Domácí nepolevili a chtěli vstřelit kontaktní gol. Měli k tomu příležitost, když náš brankář fauloval a byla nařízena penalta proti nám. Jenže Pavel je specialista na tyto situace a penaltu chytil.

Vzávěru nám už docházeli síly a domáci, kteří nesložili zbraně, nás zatlačili do obrany.

V závěru se nám povedl brejk, když Míša Sleza proměnil solo od půlící čáry a upravil skore na 3-0 pro nás.

Ještě musíme zmínit, že za nás poprvé nastoupil Tomáš Sleza/bratr Michala/ a utkání pro něj skončilo neštastně, když v závěru utkání odstoupil s podezřením na přetrženou achilovku. Doufáme,že se brzo uzdraví a ještě v našem dresu nastoupí.

Sestava Sokola PUTIM:

Staník - Sleza T., Říha, Klimeš, Šmíd - Pekárek, Houdek M,, Pichlík, Jirsa - Bican, Sleza M.

Střídali: Kačírek za Tomáše Slezu a T.Vlach za Romana Pichlíka.

Hodnocení trenéra M.Laňky:

Domácí byli po celý zápas fotbalovější.S jejich pohybem jsme měli problémy. Projevila se se naše zkušenost při zakončení, kdy jsme pří jejich tlaku vždy vstřelili branku. Musím vyzdvihnout našeho brankáře Pavla Staníka, který nás hodně podržel.