Porážka na závěr.
20.6.2016

V posledním kole OP jsme hostili béčko Bernartic.

Hosté zřejmě pojali zápas velmi prestižně a nastoupili v hodně silné sestavě.

Většina jejich hráčů z béčka fandila s pivem v ruce v hledišti. Rozdíl ve fotbalové kvalitě byl znát a již v 6. minutě jsme prohrávali 0-2.

Šanci na snížení nepříznivého stavu měl Bíca, ale penaltu neproměnil. Ještě v 1.poločase jsme měli několik brejkových situací, které jsme nedotáhli do zdárného konce.

Většinou jsme zvolili špatnou přihrávku nebo nepřesný centr.

Hosté ve 2. poločase přidali další branku z penalty a upravili na 0-3. Naše mužstvo na zvrat nemělo, protože rozdíl ve fotbalové kvalitě byl u některých hráčů obrovský. Všichni již chtěli konec utkání.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího Štěrby propukly mistrovské oslavy. Pohár nám předal zástupce OFS Písek Luděk Haviar.

Sestava Sokola PUTIM:

Staník - Lusk , Klimeš , Hrdlička , Pichlík , Sup , Houdek , Souhrada Martin , Pekárek , Sleza , Bican

Střídali:

Holan / 46 . Klimeš /, Vlach / 65 . Pichlík /