TJ Sokol Putim- Slávie Č. Budějovice 3 : 3 (10 : 11 po penaltách)
10.8.2016

Pohárové utkání

V pohárovém utkání jsme přivítali silného soupeře, který chce hrát špičku 1. A třídy. Do zápasu jsme nastoupili bez 3 opor. Staníka, Supa a Bicana.

Je třeba podotknout, že všichni kteří nastoupili místo nich podali výborný výkon, stejně jako celé mužstvo.

Hosté asi nastoupili s vědomím, že se jim nemůže nic stát a hra byla dlouho vyrovnaná. V 15. min. jsme se ujali vedení po brance Sandyho z penalty po faulu na Vlastu Holana. Hosté znervozněli a Pegy přidal gol na 2- 0. Slávisté stačili vstřelit kontaktní gol těsně před odchodem do kabin.

Ve 2. pol. jsme se soustředili spíše na obranu a spoléhali na brejky.Hosté nás zatlačili na vlastní půlku a diktovali tempo hry. Výsledkem jejich snažení bylo vyrovnání na 2- 2 jejich hráčem Slípkou, který byl nejlepší na hrišti.

Zápas směřoval do penalt, ale v 88. min. vstřelil Basa gol na 3- 2 po všelijaké malé domů hostí. Hosté ještě stačili odvrátit senzační vyřazení a v úplném závěru vyrovnali na 3- 3.

Ve střílení penalt si přišli na své hlavně diváci, kteří viděli 22 pokusů. Souboj rozhodli brankáři, když úspěšnější byl ten hostujicí.

Závěrem lze říct, že naše mužstvo v této sestavě podali výborný výkon proti silnému soupeři a přejeme si, aby minimálně stejný výkon podalo příští zápas ve Sm. Lhotě.

Sestava Sokola PUTIM:

Vlach- J.Klimeš, Basaraba, Hynouš, A. Klimeš- Kačírek, Souhrada, Pekárek, Petráš, Holan- Sleza M.

Střídali:

Hrdlička / Pekárek /