TJ Sokol Putim - SK Mirovice 3 : 2 (1 : 1)
23.8.2016

V prvním domácím zápase jsme přivítali mužstvo SK Mirovice , které sestoupilo z 1. A třídy.

Hosté chtěli od začátku potvrdit vítězství z domácího zápasu a působili fotbalovějším dojmem. Zvláště Jelínek a Převrátil nám dělali problémy. Přesto jsme se ujali vedení Vlastou Holanem ve 25. min. Hosté byli zaskočeni a chvílemi nevěděli co s tím. Nakonec se jim podařilo vyrovnat po rychlém brejku Převrátila. Začátek 2. poločasu byl vyrovnaný. Ještě, že máme Vlastu Holana, který svůj výkon korunoval dvěma pěknými goly na 3 : 1. V tuto chvíli se zdálo, že je rozhodnuto a utkání dovedeme v klidu do vítězného konce. V 70. min. dostal Sandy šanci zahrávat pokutový kop a tím definitivně rozhodnout. Bohužel trefil pouze břevno hostující branky. V 73. min. byl po 2 ŽK vyloučen hostující Převrátil. Nedáš dostaneš se potvrdilo hned v zápětí, kdy hosté snížili Vaškem Jelínkem na 3 : 2 . Další šanci na uklidnění měl Michal Sleza , když obešel i brankáře , ale opět trefil pouze břevno. Výslededek vydržel k naší velké radosti až do konce. Dnes to bylo velké odpoledne Vlasty Holana , kterému pomohl výkon celého mužstva.

Branky - Holan 3 / 25, 60, 70 / - Převrátil 38, Jelínek 84.

Sestava - Staník - A. Klimeš , Basaraba , Hynouš , J. Klimeš -Sleza , Souhrada , Pekárek , Holan , Petráš - Vlach

Střídání - Jirsa / 51. Vlach / , Hrdlička / 77. Petráš / , Sup / 81. Klimeš / , Rejlek / 88 . / Holan /

Rohodčí - Ryneš , Ovčáček , Hanák

Diváků - 80