Junior Strakonice - Sokol Putim 2 : 0 (1 : 0)
12.9.2016

K dalšímu utkání jsme jeli do Strakonic na hřiště ambiciozního Junioru.

Do sestavy se vrátil Míla Houdek a taky Vlasta Holan. Oba podali dobrý výkon. Hned v 5. min. jsme domácím pomohli jít do vedení po špatném výkopu brankáře Staníka. Postupem času jsme hru vyrovnali a určitých fází jsme byli aktivnější. Naší největší nevýhodou bylo velké množství nepřesných přihrávek a některé situace jsme řešili dost zbrkle. Obranu domácích nejvíce zlobil M. Sleza a dokud mohl ze silama, tak i Pekárek. Do 2. pol. jsme šli s vědomím toho, že se nechá s domácími hrát. Během prvních 10 minut jsme měli zásluhou krásných akcí 2 golovky. Bohužel obě M. Sleza neproměnil. Poprvé trefil břevno a vzápětí ho skvělím zákrokem vychytal nejlepší hráč domácích V. Reiser. Ve snaze o vyrovnání jsme se tlačili dopředu a domácí nás potrestali z brejku na 2 : 0. Co dodat na závěr. Sehráli jsme slušné utkání, bohužel jsme bez bodu.

Sestava - Staník - A . Klimeš , Basaraba , Hynouš , Sup - Pekárek , Souhrada , Holan , Houdek , Kačírek - M . Sleza

Střídali - Petráš , Rejlek , J . Klimeš , Vlach
Diváků - 120