TJ Sokol Putim - TJ Sepekov 1 : 1 (1 : 1)
30.9.2016

V odloženém utkání jsme se utkali s fotbalisty ze Sepekova.

Do zápasu jsme nastoupili docela super sestavě, což se v průběhu zápasu moc neprojevilo. Hosté byli po celý zápas aktivnější a měli větší chut bodovat. My jsme přežili několik šancí hostů, což pro nás nebylo varování a po brejku jsme inkasovali na 0 : 1 od mého kámoše Tupýho ml. Štěstí pro nás jsme za chvíli vyrovnali po golu M. Nouska, pro něhož to byl první gol za Putim. Začátek 2. pol. jsme začali aktivně, ale bez efektivity. Skoro se schylovalo k remíze, ale 5. min. před koncem jsme dostali výhodu pokutového kopu. Bohužel Basa neproměnil.
Bod určitě bereme, ale výkon nebyl optimální.

Branky - 38 . min. Nousek - 34 . Tupý

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basa, Hynouš, J. Klimeš - Sup, Pekárek, Holan, Petráš - Sleza, Nousek

Střídali - 45. min. Kačírek / Hynouš /, 75. min Souhrada /J. Klimeš/ 80. min Vlach /Petráš/

Diváků - 120