Sokol Putim - TJ Kestřany 1 : 0 / 0 : 0
5.10.2016

V sousedském derby jsme přivítali fotbalisty z Kestřan. Hosté v neúplné sestavě bojovali a velmi se snažili. My jsme nastoupili M. Nouskem a M. Houdkem pouze na střídačce. Hra se odehrávala od vápna k vápnu a moc šancí na obou stranách nebylo. Do 2. poločasu udělal trenér Peroutka dvě změny.

Nastoupili Nousek a Houdek a nutno podotknou, že naše hra se zvedla. Výsledkem byl gol Supína v 61. min. na 1 : 0. Výsledek jsme chtěli ještě pojistit, ale ani několik střel Basy neskončilo v brance. Utkání mělo opravdu nádech derby, ale hrálo se velmi korektně. Vyhráli jsme zaslouženě.

Sestava- Staník - A. Klimeš, Basaraba, Hynouš, J. Klimeš - Kačírek, Souhrada, Pekárek, Sup - Sleza, Holan

Střídali - 46. Nousek / Sleza /, 46. Houdek / Pekárek / , 73. Petráš / Kačírek / , 83. Rejlek / Houdek /

Branka - 61. min. - Sup

Rozhodčí - Třeštík, Toucha, Trkovský