AL-KO Semice - Sokol Putim 1 : 2 (0 : 2)
11.10.2016

Výhra v derby

K dalšímu okresnímu derby jsme nastoupili v Semicích. Naše sestava postrádala zraněné hráče M. Slezu a Hynouše.

Přesto jsme od začátku byli aktivnější. Nutno podotknout, že ani domácí nebyli kompletní. Ve 20. min. jsme se ujali vedení brankou Petráše. Naší aktivitou jsme si vytvořili několik obrovkých šancí, ve kterých vynikal hlavně Supíno.

Ve 40. min. využil Basa svůj dynamit v noze a z dobrých 30 metrů pojistil naše vedení na 2 : 0 . Do 2. pol. jsme chtěli naše vedení udržet. Hra už neměla takovou kvalitu a vše se odehrávalo mezi vápny. Přesto se domácím v 70. min. podařilo vsítit kontaktní branku po rychlém brejku.

Závěrečný nápor Semic jsme bez úhony přežili a odvezli si zaslouženě 3 body. Hráče musíme pochválit za 1 . pol., protože naše hra byla asi nejlepší, co jsme zatím předvedli.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basa, J. Klimeš, Jirsa - Kačírek, Souhrada, Pekárek, Petráš - Sup, Holan

Střídali - 80. min. Rejlek (Kačírek), 88. min. Vlach (Jirsa)

Branky - Císařovský - Petráš, Basaraba

Rozhodčí - Klimeš, Ovčáček, Haviar