Sokol Putim - Boston Kluky 3 : 1 / 3 : 1 /
18.10.2016

Vítězství v dalším derby.

V dalším domácím zápase jsme přivítali mužstvo z Kluk, které přijelo podpořit několik desítek fanoušků. Již v 1. min. běžel Supíno sám na brankáře, hostující obránce ho zastavil jenom za cenu faulu. Sudí se rozhodl to řešit pouze domluvou a trestným kopem. Ve 12. min. jsme se ujali vedení, když brankář hostí neudržel střelu Basy a Supíno míč vrátil do sítě.

Hned za 4. min. bylo vyrovnáno, když neobsazený Košatka vyrovnal. Po kulišárně Sandyho a jeho přihrávce Vlasta Holan strhl vedení na naši stranu. Těsně před koncem 1. pol. po rozehrání Sandyho na Basu, který vyslal svojí pumelici jsme zvýšili na 3 : 1. V 53. min. hráč hostí Bílý zbytečně vrazil v přerušené hře do našeho hráče, ačkoliv míč patřil Bostonu.

To neunesli hráči a fanoušci hostí a po většinu 2. pol. se jenom diskutovalo, než hrálo. My jsme si hlídali svůj náskok a zaslouženě vyhráli. Kdyby se hráči Bostonu nenechali strhnout svými fanoušky, kteří hlasitě komentovali každé písknutí rozhodčího, mohl to být z obou stran dobrej zápas.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basa, Hynouš, J,Klimeš - Kačírek, Souhrada, Pekárek, Petráš - Holan, Sup

Střídal- 79.min. Vlach / Kačírek /

Rozhodčí - Šíma, Ovčáček, Grobár