TJ Osek - Sokol Putim 1 : 2 / 0: 1 /
24.10.2016

Do Oseka jsme odjížděli s cílem bodovat, ale tušili jsme, že to nebude jednoduché. To se také potvrdilo. Do zápasu jsme nastoupili pouze s 11 hráči a na lavičce byl pro jistotu zraněný Víta Rejlek. V 15. min. jsme se ujali vedení po dělovce koho jiného než Basy.

Domácí potvrdili, že jsou fyzicky zdatní a hodně běhaví. V útoku byli ovšem hodně zbrklí a když něco hořelo, tak to naše obrana a brankář P.Stanik vyřešili.

Ve 2. pol. jsme chtěli vstřelit 2 branku, abychom měli klid. To se málem povedlo Basovi, jehož 70m nákop skončil na tyči domácí branky a dorážka T. Vlacha taky. Poté nás domácí zatlačili a po naší chybě vyrovnali na 1 : 1. Naštěstí pro nás jsme vzápětí vstřelili Pekárkem gol na 2 . 1 .

Vítězství bylo vydřené a všichni toho měli na těžkém terénu dost a dost. Mužstvo zaslouží pochvalu.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basa, Hynouš, J. Klimeš - Sup, Kačírek, Pekárek, Petráš - Nousek, Vlach

Střídání - 87.min. Rejlek / Petráš /

Branky - 65. Říský - 15. Basaraba , 68. Pekárek