TJ Otavan Štěkeň - TJ Sokol Putim 1: 4 / 1 : 1 /
31.10.2016

Na hřišti posledního celku jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. I přes varování, že soupeř se sám neporazí a nesmíme ho podcenit, jsme nezachytili začátek utkání. Domácí se snažili ze všech sil, které měli, aby nám zápas znepříjemnili.

V 11. min. jsme inkasovali po naší nedůslednosti v obraně. Za pár minut mohlo být ještě hůř, když domácí nastřelili břevno naší branky. My jsme stačili do poločasu vyrovnat Supínem na 1 : 1.

Po domluvě v kabině jsme zcela ovládli 2. poločas. Supíno vstřelil další 2 branky a završil čistý hatrick.

V závěru se ještě trefil nekompromisní levačkou Pepa Klimeš.

Ve 2. pol. jsme se zlepšili a mohli jsme vstřelit ještě další branky. Domácí zcela odešli fyzicky.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basaraba, J. Klimeš, Jirsa - Pekárek, Souhrada, Houdek , Kačírek - Sup, Nousek

Střídali - 35. Petráš / Kačírek / 46. Hynouš / Jirsa / 70. Sleza / Souhrada / 80. Vlach / Pekárek /

Branky - 11. Čížek - 37. 57. 72. Sup , 84. J. Klimeš

Rozhodčí - Katolický, Ondřej, Jeřábek