Sokol Putim - TJ Sedlice 1 : 2 / 1 : 2 /
7.11.2016

Na závěr podzimu prohra.

V posledním podzimním kole jsme přivítali silného soupeře, který ještě loni hrál KP. To se projevilo po celý zápas. Hostující hráči nás od začátku přehrávali a byli aktivnější. Ve 20. min. zahrál náš obránce Hynouš nesmyslně rukou. Kopala se penalta, kterou nám dobře známý Škulina proměnil. Toto varování nám nestačilo a po rychlém brejku hostí jsme prohrávali 0 : 2.

Hra se nám vůbec nedařila, přesto jsme těsně před závěrem 1. pol. vstřelili Basou kontaktní branku z penalty za ruku. Basa se postaral o vzruch na začátku 2. pol. kdy po faulu na hráče hostí obdržel červenou kartu. Paradoxně jsme v deseti mohli Supínem vyrovnat. Hosté v závěru také nevyužili několik dobrých šancí a zasloužené vítězství udrželi. Více než prohra nás mrzí vyloučení Basy za zcela zbytečný faul.

K hodnocení podzimu se ještě určitě vrátíme, ale lze říci, že 2. místo v soutěži a 26 bodů nikdo z nás nečekal a jsme všichni nadmíru spokojeni.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Basa, Hynouš, J. Klimeš - Kačírek, Souhrada, Pekárek, Petráš - Sup, Houdek

Střídali - 75. Vlach / Petráš/ , 80.Rejlek / Kačírek /

Branky - 44. Basaraba - 20. Škulina, 34. Forman