Velká fotbalová spokojenost
16.11.2016

V sobotu 12.11.2016 se sešli fotbalisté, činovníci a fanoušci TJ Sokola Putim v hospodě U Cimbury.

Zde na tradiční dokopné zhodnotili podzimní sezonu. Slova se nejdříve ujal předseda Milda Souhrada, poté sekretář Jarda Řeřicha a nakonec měl slovo trenér Jirka Peroutka. Psát jednotlivá hodnocení by bylo velmi zdlouhavé. Všichni byli vesměs velmi spokojeni s naším účinkováním v 1. B. třídě, protože 26. bodů a 2. místo nikdo nečekal. Velká spokojenost byla s tréninkovou morálkou hráčů. Rovněž hodnocení posil bylo pozitivní a všichni utvořili dobrou partu. Závěr hodnocení se nesl v duchu neusnout na vavřínech a v zimě tvrdě potrénovat. Součástí večera byla i kultura. Ve zpěvu zvítězili nádražáci vedeni Martinem Souhradou.
V tradiční anketě fotbalista podzimu, ve které hlasovali všichni hráči, funkcionáři, diváci a rodinní příslušníci bylo toto pořadí.

Fotbalista podzimu 2016 Sokola Putim.

1. místo - A. Klimeš

2. místo - P. Sup

3 . místo - P. Basaraba

Co říci na závěr. Musíme zklamat milovníky bulváru, protože fotáky a telefony byly z bezpečnostních důvodů zakázany, takže žádné fotky nemáme.