TJ Borovany - TJ Sokol Putim 1:4 (0:3)
9.5.2016

V dalšímu utkání OP jsme jeli do Borovan, které bývají zvláště v domácím prostředí hodně silné.

Poprvé za nás nastoupil Petr Sláma a musíme říct, že z pravého obránce výborně dirigoval naší obranu.

Od začátku jsme výborně kombinovali a měli převahu, kterou jsme zuročili 3 goly Jirky Bicana.Domácí měli za 1. poločas pouze jednu šanci, kterou zlikvidoval P. Staník.

Ve 2. poločase jsme trochu polevili a domácí se dostali do tlaku. Po našem rychlém brejku zvýšil na 0-4 M. Sleza, který měl v závěru ještě několik příležitostí, které nevyužil.

Domácí potom vstřelili v poslední minutě aspoň čestný uspěch.

Střelci branek:

Bican 3 , M. Sleza 1

Rozhodčí:

Novotný, Toucha, Hes

Sestava Sokola PUTIM:

Staník - Sláma , Šmíd , Říha , Hrdlička , Pekárek , Houdek , Souhrada , Sup , Bican , Sleza

Střídali:

60.min Klimeš za Slámu , 80.min Vlach za Bicana

Hodnocení trenéra M.Laňky:

Ze zápasu jsme měli trochu obavy, ale zahráli jsme konečně podle našich představ. Velkým přínosem pro naší obranou činnost byl Petr Sláma. Dobře hrála i naše záložní řada, která soupeře jasně přehrála. Nesmím zapomenout ani na Bícu, který vstřelil 3 goly. Michal Sleza si zřejmě schovával goly na příští týden. Musím pochválit celé mužstvo.