TJ Sokol Putim - TJ Podolí II 2:1 (1:0)
9.5.2016

V dalším utkání OP jsme nastoupili proti tradičnímu soupeři z Podolí II.

Naše sestava nebyla oproti minulému zápasu zcela ideální. Z různých důvodů chyběli M.Souhrada, M. Jirsa, P. Sláma a R. Pichlík.

Od uvodního hvizdu jsme se snažili zatlačit soupeře na jeho polovinu. Naše záloha dobře kombinovala a Bíca a M. Sleza měli dostatek míčů.

Zvláště M. Sleza dělal hostujícím obráncům hodně starostí. V závěru 1.pol. jsme se ujali vedení po golu M. Slezy.

Jak jsme dobře zakončili 1. pol., tak jsme dobře začali 2.pol. V jeho začátku vstřelil 2 gól opět M. Sleza.

Utkání se zdálo rozhodnuté, zvláště poté, kdy M. Sleza dosáhl čistého hatricku. Tato branka však nebyla uznána pro udajný faul, který signalizoval pomezní rozhodčí.

Hosté utkání ještě zdramatizovali a v 70. min. snižili K. Levorou po situaci, která zaváněla ofsajdem.

Zbytek utkání jsme dohrávali se snahou udržet výsledek a soustředili se pouze na obranu.

Střelci branek:

43. M. Sleza, 46. M. Sleza - 69. K. Levora

Sestava Sokola PUTIM:

P. Staník - D.Hrdlička, Kačírek, Klimeš, M.Říha - Pekárek, Sup, M.Houdek, Vlach - Bican, M.Sleza

Střídali:

72.min. Branžovký za Říhu

Hodnocení trenéra M.Laňky:

První poločas jsme hráli slušně a náš nejlepší hráč M. Sleza vstřelil na konci pol. vedoucí gól. Druhý pol. jsme začali opět dobře. Utkání mohlo být po vstřelení naší 3 branky rozhodnuté. Vůbec nechápu pomezního rozhodčího, který odmával M. Slezovi faul. Ani hosté neprotestovali.
Závěr utkání jsme dohrávali pouze na ubránění výsledku. V naší neuplné sestavě jsme podali slušný výkon, zvláště v 1. pol.