FK IPD Kestřany – TJ Sokol Putim 0 : 0

13.5.2017

Sestava: Staník – Sup, Houdek, Hynouš, Josef Klimeš – Rejlek, Holan, Kačírek, Petráš – Bican, Šteier (88 Pekárek).

Trenér: Jiří Peroutka.

Optická převaha domácích, výborná obrana hostů v čele s brankářem, tak lze stručně a výstižně komentovat toto vyrovnané utkání. Příležitostí poskromnu. Kestřanští, namlsáni předchozí vysokou domácí výhrou nad Klukami, byli zklamáni. Naši s velice improvizovanou sestavou zahráli svůj standard. Bojovným a zodpovědným přístupem berou zasloužený bod z venkovního hřiště. V závěrečné fázi utkání, kdy se domácí snažili o vstřelení kýžené branky, vynikl klidný a soustředěný výkon brankáře Staníka. Dvě střely z dálky spolehlivě chytil a rovněž po rozehrání rohového kopu domácích, krásně chytil nebezpečně vypadající centr, čímž jako by sebral domácím vítr z plachet.

Co říci k tomuto utkání: vyrovnané a slušné utkání. Poděkování patří hráčům oběma mužstev za to, že se nenechali vyhecovat v tomto sousedském derby k nečisté hře. Naši opět vycházeli ze zajištěné obrany a domácí se jen těžko dostávali na dostřel naší branky. Za zodpovědný a bojovný přístup, zasloužený bod a pochvala pro celé družstvo.