TJ Sokol Putim – FC AL-KO Semice 2 : 2, poločas 2 : 1.

20.5.2017

Sestava: Staník – Sup, Houdek, Josef Klimeš, Adam Klimeš (60 Nousek) – Rejlek (33 Pekárek), Holan (86 Souhrada Miloslav), Kačírek, Petráš – Bican, Šteier.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Šteier, Bican.

Utkání lépe začali hosté a byli aktivnější. Naopak naši začali v pomalém tempu a probouzet se začali až po patnácti minutách. Ve dvacáté třetí minutě však šli do vedení hosté po zbytečné ztrátě a přečíslení naší obrany. Po inkasované brance se naši definitivně probudili a začali konečně hrát. V třicáté sedmé minutě po nepovedeném odkopu hostujícího brankáře, Šteier pěkným obloučkem všechny přehodil a vyrovnal. Za tři minuty zápas otočil Bican, který z malého vápna prostřelil hostujícího brankáře. V těchto fázích utkání jsme byli lepším mužstvem, ale bohužel z maxima příležitostí jsme nevytěžili nic.
Druhý poločas začali hosté opět větší aktivitou a za pět minut vyrovnali. Po vyrovnávací brance hosté ještě více ožili a měli několik příležitostí utkání vyhrát. Proti jejich snaze byl náš brankář, který všechny nebezpečné střely chytil, či vyrazil.

Zápas jsme mohli rozhodnout již v prvním poločasu, zato v druhém měli k vítězství blíže hosté, takže dělbu bodů bych viděl jako přijatelnou pro obě družstva. Jak jsme se vzácně shodli s hostujícími diváky, je nepochopitelné, proč na takovéto vyhecované sousedské derby je nominován jako hlavní rozhodčí mladý, nezkušený, vyjukaný člověk.