FC Boston Kluky – TJ Sokol Putim 4 : 2, poločas 2 : 1.

27.5.2017

Sestava: Staník – Sup, Nousek, Josef Klimeš, Hrdlička – Hynouš (89 Lukáš) – Kačírek, Šteier (80 Adam Klimeš), Pekárek, Petráš – Souhrada Miloslav.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branky: Pekárek, Adam Klimeš.

Od prvního rozehrání, které měli domácí, byli lepším družstvem. První branku vstřelili ve dvacáté minutě a za dalších pět minut přidali druhou. Našim hráčům se podařilo ve dvacáté sedmé minutě Pekárkem snížit na 2 : 1 a domácí byli touto brankou zaskočeni až do konce prvního poločasu.

Druhý poločas začali domácí opět útočněji, ale jejich převaha byla pouze optická. Tento stav trval do sedmdesáté minuty, kdy po sérii nepřesností, přidali domácí z bezprostřední blízkosti třetí branku. Našim se v osmdesáté páté minutě podařilo střídajícím Adamem Klimešem snížit na 3 : 2. Jenže za tři minuty přidali domácí čtvrtou branku a utkání skončilo pro nás přijatelnou prohrou.

Domácí byli od samého začátku lepším mužstvem. Celé utkání se prakticky hrálo na jednu branku, a to na naší. Velice improvizovaná sestava našeho mužstva ani jiné vyhlídky nedávala. V utkání ne příliš valné úrovně zaslouženě zvítězili domácí, kterým stačil i podprůměrný výkon na naše zraněními zdecimované mužstvo. Našim hráčům i přes porážku nutno poděkovat za bojovný a některým za místy až statečný výkon.