TJ Sokol Putim – TJ Podolí II 3 : 3, poločas 1 : 1.

2.9.2017

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Nousek, Smola, Kačírek (78 Houdek) – Sup, Holan, Šťastný, Petráš – Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Šteier, vlastní, Nousek.

Vedení jsme se ujali hned v první minutě, když Šťastný krásnou přihrávkou vybídl Šteiera, který šel sám od půlící čáry a přehodil vyběhnuvšího hostujícího brankáře. Hosté po rohovém kopu vyrovnali v sedmnácté minutě. Naši i hosté měli ještě dvě příležitosti ke skórování, leč zůstaly nevyužity, proto skončil poločas nerozhodně.

Druhý poločas začali lépe hosté a po deseti minutách otočili skóre, když tvrdou střelu hostujícího hráče náš brankář vyrazil před sebe a stále rychlý Michal Sleza tvrdou dorážkou nedal našemu brankáři šanci. O pět minut později bylo vyrovnáno, když si hostující obránce asi nejhezčí brankou utkání vstřelil vlastní branku hlavou po nebezpečném centru našeho záložníka. Naši po vyrovnávací brance ožili a za dalších pět minut se opět ujali vedení, když přetažený centr Petráše od lajnové čáry doťukl do branky Nousek. Jenže o minutu později bylo vyrovnáno, po nedůsledném odkopu hostující útočník z bezprostřední blízkosti protlačil míč do naší branky. Ve zbylém času se obě mužstva snažila vstřelit vítěznou branku, zůstalo pouze u snahy a utkání skončilo zaslouženou remízou.

Vyrovnané utkání dvou kolektivů na stejné výkonnostní úrovni se zkušenými hráči, kteří si dovedou vytvářet gólové příležitosti. Pohledné utkání, výborná návštěva. Vcelku slušný zápas zásluhou hlavního rozhodčího, který udělil celkem sedm žlutých karet, čímž si zjednal na hřišti respekt.