TJ Sokol Sepekov – TJ Sokol Putim 0 : 3, poločas 0 : 2.

11.9.2017

Sestava: Vlach – Adam Klimeš, Smola, Sup, Houdek – Kačírek, Šťasný, Holan, Šteier – Bican, Šitner (46 Petráš).

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Bican 2, Šteier.

V šesté minutě po centru Šťastného Bican otevřel skóre utkání. Za dalších šest minut opět Bican po rohovém kopu zvýšil na 0 : 2. Do konce poločasu jsme měli ještě dvě až tři příležitosti na zvýšení skóre, žel zůstaly nevyužity. Domácí vyloženou brankovou příležitost neměli. V prvním poločasu jsme byli lepším mužstvem, a vedení o dvě branky jsme si plně zasloužili.

Domácí nastoupili do druhého poločasu s odhodláním změnit svůj způsob hry, provedli dvojnásobné vystřídání se snahou zvrátit hru i výsledek. Jenže po deseti minutách opět po centru Šťastného, tentokrát Šteier zvýšil na 0 : 3 a utkání bylo prakticky rozhodnuto. Ve zbývajícím času do konce utkání, žádné z družstev své příležitosti nevyužilo, a zápas skončil zaslouženým vítězstvím našeho mužstva.

První poločas patřil našemu mužstvu, druhý poločas byl vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách. Rozhodlo větší sebevědomí a vůle našich hráčů po vítězství. Výborný kolektivní výkon s pochvalou pro všechny hráče, kteří nastoupili.