TJ Božetice – TJ Sokol Putim 4 : 1, poločas 2 : 1.

8.4.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Nousek, Jirsa, Volavka (32 Souhrada Mi, 71 Basaraba) – Sup, Šťastný, Souhrada Martin, Petráš – Šteier, Bican.

Trenér: Milan Satrapa.

Branka: Šťastný.

Po deseti minutách otevírají domácí skóre. V dvacáté páté minutě po nepovedené „malé domů“ obchází domácí útočník našeho brankáře a do prázdné branky zvyšuje na 2 : 0. Ihned z následného útoku se našim podařilo snížit Šťastným. Do konce prvního poločasu za mírnější převahy domácích se již brankový účet neměnil.

Druhý poločas jsme začali lépe a třicet minut jsme byli lepším mužstvem. Domácí se na naši polovinu hřiště dostávali jen sporadicky. Vytvořené příležitosti jsme neproměnili a po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště v sedmdesáté páté minutě, přidali domácí třetí branku. Za další dvě minuty z trestného kopu tvrdou střelou a čtvrtou brankou podtrhli konečný výsledek utkání.

Co dodat: druhý zápas, druhá prohra. Takto špatný úvod jarní části soutěže už dlouho nepamatujeme. Úzký kádr, lhostejnost a laxnost některých hráčů i to je jeden z důvodů. Tento přístup přetrvává z podzimní části a je jen na hráčích samotných zdali ho chtějí změnit, nebo jim snad vyhovuje?! Nám příznivcům nevyhovuje. Chceme od hráčů i trenéra nějaké změny, snahu, bojovnost.

Nezbývá než věřit v pravdivost přísloví „Špatný začátek, dobrý konec“.