TJ Podolí II – TJ Sokol Putim 1 : 2, poločas 1 : 1

17.4.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Nousek, Basaraba (27 Volavka), Sup – Petráš Šťastný, Holan, Šteier – Souhrada Martin, Bican.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Bican, Šteier.

Po úniku Slezy po pravé straně následuje nezištná přihrávka před naši branku a domácí se v sedmé minutě ujímají vedení. Po této lekci si náš levý obránce již na domácího útočníka dával větší pozor a do konce zápasu mu podobný únik nepovolil. V patnácté minutě bylo vyrovnáno Bicanem, který se po pěkné akci uvolnil a přesnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Po zbytek prvního poločasu jsme byli lepším družstvem, ale neproměněné příležitosti jsme nevyužili, a proto zůstal nerozhodný stav nezměněn.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a v padesáté minutě jsme otočili skóre utkání ve svůj prospěch. Jak se později ukázalo, byl to gól vítězný. Holan unikl po pravém křídle a jeho následný centr uklidil Šteier hlavou do domácí sítě. Po obdržené brance se domácí pomalu vymaňovali z defenzivy, ale naši jim moc příležitostí ke vstřelení branky nepovolili. Naopak, sami si brankové příležitosti vytvářeli. Ani jedno družstvo své příležitosti nevyužilo a naši zaslouženě vybojovali první letošní vítězství.

Bylo to průměrné utkání na nerovném terénu. Zasloužené vítězství našich, po zvýšené bojovnosti konečně první letošní vítězství.