FC AL-KO Semice – TJ Sokol Putim 8 : 1, poločas 6 : 1

14.5.2018

Sestava: Vlach – Smola, Nousek, Souhrada Martin, Jirsa – Sup, Šťastný, Holan, Petráš – Bican, Šteier.

Trenér: Milan Satrapa.

Branka: Bican.

Ve čtvrté minutě zaspala naše obrana a domácí otevřeli skóre utkání. V sedmnácté minutě Šťastný pěkně uvolnil Šteiera, který z levé strany přesným centrem našel Bicana a ten sám mezi třemi domácími obránci přesně zakončil hlavou. V devatenácté minutě se domácí opět ujali vedení, kdy pozdější reakce našeho brankaře na nečekanou střelu snad ze čtyřiceti metrů umožnila tento laciný gól. Když ve dvacáté osmé minutě zvýšili domácí na 3 : 1 po naší chybě, začala se naše hra pomalu hroutit. Demolice byla dokonána v rozmezí třicáté páté až čtyřicáté minuty, kdy jsme inkasovali tři branky a utkání mohlo klidně skončit.

V druhém poločasu přidali domácí ještě dvě branky a nejvýraznější prohra za dobu účinkování v nejnižší krajské soutěži byla na světě.
Co dodat: někdy se to tak sejde, že si mužstvo vybere „oddechový čas“, hra se nedaří a pocit zmaru vykoná své dílo. Nutno dodat, že soupeři vycházelo vše a naši jim toto počínání značně ulehčili, čímž nechci snižovat kvalitu domácích. Nedělal bych z této prohry žádnou velkou tragédii a soustředil bych se na příští domácí utkání, které by mělo potvrdit naše kvality.