TJ Sokol Putim – 1. FC Boston Kluky 7 : 2, poločas 3 : 1

21.5.2018

Sestava: Vlach – Kačírek, Basaraba, Nousek, Sup – Souhrada Martin, Holan, Šteier, Petráš – Bican, Souhrada Miloslav.

Trenér: Milan Satrapa.

Branky: Holan 3, Bican 3, Šteier.

Začali jsme dobře, v úvodní desetiminutovce jsme si vytvořili dvě až tři příležitosti ke skórování, které jsme bohužel neproměnili. Poté se hra opticky vyrovnala a branky začaly padat až po půlhodině hry. V třicáté minutě otevřel brankový účet utkání Holan z trestného kopu. Střelou asi z dvaceti pěti metrů k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Za deset minut opět Holan, tentokrát z třiceti metrů, přesnou střelou k opačné tyči přidal druhý gól. Jenže za dvě minuty se hostům po centru z trestného kopu hlavou podařilo snížit na 2 : 1. Naši rychle odpověděli ve čtyřicáté páté minutě a opět z trestného kopu. Tentokrát rozběhnuvší se Holan míč přeskočil a Šteier přesnou střelou do pravého horního rohu nedal překvapenému brankáři hostů opět šanci.
Druhý poločas začali lépe hosté a po pěti minutách snížili na 3 : 2. Naši odpověděli za sedm minut, když Šteier pěkně uvolnil Bicana, který tentokrát nezaváhal a zařídil uklidňující dvoubrankové vedení. V této fázi hry jsme byli lepším mužstvem a vyjádřili jsme ji i vstřelením dalších branek.

V sedmdesáté páté minutě dokonal hattrick Holan po pěkném centru od Kačírka. Za deset minut atakoval Petráš hostujícího brankáře mimo velké vápno při zdánlivě ztracené dlouhé přihrávce. Ten v tísni odkopl pouze k volnému Bicanovi, který neměl problém trefit opuštěnou branku hostů. Dvě minuty před koncem s chutí hrající Kačírek přidal druhou gólovou přihrávku do malého vápna, kde Bican pohotovou střelou završil hattrickem konečné vysoké vítězství.

Vysoké a zasloužené vítězství. Hosté nekladli příliš velký odpor a naši toho využili k vylepšení celkového skóre, když předvedli dobrý kolektivní výkon. Dnes nutno pochválit celé družstvo za bojovný výkon. Při neúplné sestavě, musím vyzdvihnout příkladné nasazení pětačtyřicetiletého Miloslava Souhrady, který svým výkonem strhl celý kolektiv.