TJ Sokol Čížová B – TJ Sokol Putim 0 : 7, poločas 0 : 3.

27.3.2016

Prvních 15 – 20 minut měli Čížovští jasnou převahu a vytvořili si dvě až tři gólové příležitosti, které ke své smůle nedokázali zužitkovat.

Branky: Bican 3, Sleza, Staník, Jirsa a vlastní.

Sestava: Staník – Hrdlička, Říha, Šmíd, Jirsa (46 Klimeš) – Pekárek, Sleza, Pichlík, Houdek (52 Lusk) – Holan, Bican.

S naším mužstvem to nevypadalo vůbec dobře. Nedalo si jednu přihrávku a působilo dojmem turistů na hrací ploše. Zlom nastal kolem 25. minuty, kdy se nám podařila první kloudnější rozehrávka, která skončila rohovým kopem, ze kterého padl první gól. O tři minuty později jsme přidali druhý gól z jasně nařízené penalty. Když jsme do poločasu přidali ještě třetí gól, z nejkrásnější akce utkání na jeden dotek, bylo vítězství na dosah. Vstřelením čtvrtého, a to vlastního gólu, krátce po začátku druhého poločasu, bylo rozhodnuto. Domácí rezignovali a utkání se dohrávalo jen z povinnosti.
Utkání na začátku vůbec nevypadalo na jednoznačnou záležitost, jak ukazuje výsledek. Kdyby domácí proměnili některou ze svých příležitostí z úvodu, mohlo být utkání zajímavější a pravděpodobně i dramatičtější. Z pohledu našeho mužstva a nás příznivců a fanoušků vše bylo, jak má být.