TJ Sokol Chotoviny – TJ Sokol Putim 9 : 0, poločas 6 : 0.

17.9.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Hrdlička, Houdek, Nousek, Karásek – Lukáš Petr, Souhrada Martin, Souhrada Miloslav, Pichlík – Voráček, Lukáš J.

Trenér: Martin Souhrada.

Říká se, že předem není žádný zápas prohraný, jenže tento byl. Zde byla věc jasná, otazníkem bylo pouze skóre. Ironicky bych mohl konstatovat, že cíl byl splněn, „nedostali jsme desítku“. Je potřeba smeknout před odvahou pěti až šesti hráčů základní sestavy a ještě o něco více před těmi, kteří se postavili i po několika letech na hrací plochu, aby utkání mohlo vůbec proběhnout.

Co dodat: nutno poděkovat a to velice, těmto jedenácti statečným, kteří ukázali, že mají veliké fotbalové srdce, neboť předem věděli, že je nečeká nic jiného než porážka, a přesto neváhali a jeli. Na takovýto přístup se nezapomíná.