TJ Sokol Putim – TJ Božetice 2 : 0, poločas 1 : 0

22.9.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Hrdlička, Basaraba, Nousek, Kačírek – Gotfríd, Rejlek, Souhrada Martin, Souhrada Miloslav – Lukáš Petr (88 Uhlík Miloslav), Voráček.

Trenér: Martin Souhrada.

Branky: Basaraba 2.

Ve dvacáté minutě Basaraba z trestného kopu pěknou ranou otevřel skóre utkání. Hosté sice měli optickou převahu, ale pouze po velké vápno, kde jejich aktivita končila.

V druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil. V sedmdesáté minutě přidal Basaraba druhou branku, opět z trestného kopu a všem bylo jasné, že dlouho očekávané první vítězství našeho mužstva je na světě.

Co říci: tak jsme se konečně dočkali. Po výborně takticky zvládnutém utkání, velice kýžené první tři body. Pochvala pro celé mužstvo za víru, bojovnost a nasazení. Čekají další zápasy a všechny budou existenční. Hoši vydržet.