TJ Sokol Putim – TJ Králova Lhota 2 : 0, poločas 0 : 0.

15.10.2018

Sestava:  Vlach Tomáš – Kačírek, Basaraba, Nousek, Souhrada Martin – Rejlek (85 Vlach Matěj), Vierer, Houdek, Pichlík – Holan, Gotfríd (83 Voráček).

Trenér: Martin Souhrada.

Branky: Nousek, vlastní.

První poločas byl vyrovnaný s dvěma až třemi příležitostmi na obou stranách. Jelikož žádné mužstvo tyto nevyužilo, skončil poločas bez branek.
V druhém poločasu se projevila větší herní zkušenost domácích a dočkali jsme se i kýžených branek. Po deseti minutách rozvlnil síť hostující branky pěknou střelou k tyči Nousek. Pět minut před závěrem pečetil vítězství Holan, a to, když po jeho rozehraném rohovém kopu si hostující hráč srazil asi z jednoho metru od brankové čáry míč do vlastní branky.

Co dodat: za silného větrného počasí bylo znát, že hrají dvě mužstva z konce tabulky. Po vyrovnaném prvním poločasu se v druhém projevila herní zkušenost domácích a jejich vítězství je zasloužené. Hráče nutno pochválit za dobrý taktický a bojovný výkon. Doufám a věřím, že ve zbývajících zápasech ještě nějaký bod přidáme a naše situace nebude tak beznadějná.