Jak jsem to viděl

TJ Sokol Putim – TJ Dolní Bukovsko 2 : 3, poločas 0 : 1.

13.11.2018

Sestava: Vlach Tomáš – Kačírek, Basraba, Houdek, Vlach Matěj – Vierer, Nousek, Holan, Pichlík – Bican, Voráček (85 Rejlek).

Branky: Basaraba, Nousek.

Už v páté minutě se hosté ujali vedení. Další průběh prvního poločasu možno hodnotit jako vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách.
Opět v páté minutě druhého poločasu hosté zvýšili na dvoubrankové vedení. Za dalších pět minut byl v pokutovém území faulován Holan a nařízenou penaltu nekompromisně tvrdou střelou proměnil Basaraba. Naši se snažili o vyrovnání, ale několik slibných příležitostí jen těsně minulo soupeřovu branku. Jenže v sedmdesáté minutě hosté opět zvýšili krásnou střelou k tyči asi z pětadvaceti metrů na dvoubrankové vedení. Nám se v osmdesáté minutě podařilo druhou brankou Nouskem snížit, ale to bylo z naší strany vše. Hosté si vedení taktickou hrou pohlídali a odvážejí si důležité tři body.

Co dodat: utkání lze hodnotit jako vyrovnané. Hosté zvládli utkání lépe po taktické stránce, a proto si odvážejí velice důležité tři body.

Co říci závěrem: celou podzimní část jsme se potýkali s úzkým kádrem a odchod klíčových hráčů byl citelnější, než jsme čekali. Nezbývá než doufat, že se podaří sehnat tři až pět hráčů, abychom v jarní části sehráli důstojnější roli.

Václav Pixa

Naši partneři