TJ Sokol Putim – TJ Hradiště 2 : 7, poločas 0 : 5.

13.4.2019

Sestava: Vlach Tomáš – Kačírek Jaroslav, Houdek, Vlach Matěj, Kačírek Jan – Rejlek, Vierer, Souhrada Martin, Maxa – Nousek, Holan.

Trenér: Martin Souhrada.

Branky: Nousek, Kačírek Jaroslav (pk).

Hosté otevřeli brankový účet utkání již v desáté minutě. Za deset minut přidali druhou, obě po zbytečných chybách ve střední části hrací plochy. Dva rychlé góly v opět kritické dvouminutovce mezi 35 – 36 minutou a pátá branka v naší síti dvě minuty před ukončením prvního poločasu definitivně rozhodly a určily další ráz zápasu.

Po šesti minutách hry v druhém poločasu, jsme se dočkali branky vstřelené Nouskem. V této fázi utkání probíhala hra v klidném tempu s možnostmi na obou stranách. Vzrušení přinesla až závěrečná pětiminutovka kdy hosté přidali ještě dvě branky. Zápasové skóre zakončil v devadesáté minutě Jaroslav Kačírek proměněnou penaltou.

Co dodat: velice by se mi chtělo říci nic, proto jen opět opakuji, že důležité zápasy nás teprve čekají a tam je potřeba napnout síly.