TJ Sokol Putim – SK Oslov 5 : 2, poločas 3 : 1.

21.5.2016

Střelci branek:

Bican 2, Souhrada, Pekárek, Sup.

Sestava Sokola PUTIM:

Staník – Kačírek (30 Bican), Klimeš, Šmíd, Hrdlička – Souhrada, Pekárek, Houdek, Sup – Sleza Michal (60 Vlach), Pichlík.

Když v desáté minutě vstřelil Martin Souhrada první branku našeho mužstva, jakoby určil ráz celého utkání. Ve čtrnácté minutě neproměnil Sleza první nařízenou penaltu utkání. O minutu později ale hosté nařízenou penaltu proměnili a vyrovnali na 1 : 1.

Za deset minut si naši vzali vedení zpět a ve třicáté druhé minutě přidali třetí branku. V páté minutě druhého poločasu byla nařízena v pořadí třetí penalta, pro nás druhá, a konečně ji Bican proměnil. Čtvrtou a poslední penaltu, druhou pro hosty, opět úspěšně proměnili. V sedmdesáté páté minutě upravil Bican svojí druhou brankou na konečných 5 : 2.

Viděl jsem to jako poklidné utkání, kde ani čtyři nařízené penalty nevyvedly utkání z nastaveného tempa. Domácí, jisti si vítězstvím, podali průměrný výkon. Hosté, budící dojem výletníků, domácím zápas příliš nekomplikovali.