TJ Božetice – TJ Sokol Putim 3 : 0, poločas 2 : 0.

27.8.2016

Totálně nevyvedené utkání v Božeticích.
Již od začátku utkání jako-by nebyli naši hráči ve své kůži. Žádná kombinace, tudíž ani přihrávka na útočníky, a ve dvacáté minutě poměrné laciná branka po chybě obrany i brankáře, vnesli na naše hráče ještě větší nervozitu, která vyvrcholila v třicáté minutě chybou v záloze a následnou druhou brankou v naší síti. Naopak domácí druhý gól uklidnil a první poločas v tomto rozpoložení dohráli. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu prvního. Marně jsme čekali na nějaký impuls pro naše hráče v podobě vydařené akce či pěkného vysunutí útočníků. Tato akce přišla, ale od domácích hráčů, v šedesáté minutě, kdy po krásné akci vstřelili třetí branku, a utkání bylo rozhodnuto. Naši hráči tentokrát na obrat utkání neměli sil a ani hra se nedařila tak, jak jsme ji viděli v předcházejících zápasech.

Prohra našeho mužstva byla zcela zasloužená. Po nevyvedeném utkání netřeba hráče zatracovat, naopak je povzbudit a neskládat „zbraně“ po nepovedeném utkání a vrátit se na vítěznou vlnu, neboť jsme teprve na začátku soutěže.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš, Josef Klimeš (68 Hrdlička) – Sup, Pekárek, Souhrada, Petráš – Sleza, Vlach (36 Rejlek).
Trenér: Jiří Peroutka.