TJ Sokol Putim – TJ Sokol Sepekov 1 : 1, poločas 1 : 1.

28.9.2016

Naši začali dobře, prvních deset minut si vytvořili několik příležitostí, které bohužel nevyužili. Poté převzali otěže utkání hosté a v třicáté páté minutě, po chybě záložní a obrané řady, se po úniku ujali vedení. Ve čtyřicáté minutě se po chybě hostujícího brankáře podařilo našim vyrovnat. Rovněž druhý poločas probíhal v režii hostů, kteří se svoji neschopností vstřelit branku i z nejvyloženějších příležitostí připravili o výhru. V osmdesáté páté minutě mohli dokonce i prohrát, jenže Basaraba přísně nařízenou penaltu neproměnil, a proto utkání skončilo nerozhodně.

Kromě prvních a posledních deseti minut byli hosté lepším mužstvem, jejich neschopností proměnit některou z příležitostí ve vítěznou branku, skončilo utkání dělbou bodů. S přihlédnutím k neproměněné penaltě a střelecké impotenci obou mužstev lze nerozhodný výsledek považovat za spravedlivý.

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Basaraba, Hynouš (46 Kačírek), Josef Klimeš – Sup, Holan (46 Souhrada), Pekárek, Petráš (73 Vlach) – Nousek, Sleza.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branka: Nousek.