Jak jsem to viděl

SK Mirovice – TJ Sokol Putim 3 :1, poločas 2: 0

1.4.2017

Úvodní půlhodina byla vyrovnaná. Ve dvacáté deváté minutě jsme neproměnili vyloženou příležitost a z následného útoku po rohovém kopu jsme inkasovali první gól. Za osm minut po chybném odehrání od naší branky už jsme prohrávali o dvě branky. V této fázi utkání do konce poločasu byli domácí lepším mužstvem.

V druhém poločasu jsme se pokoušeli o snížení skóre, ale domácí chytře čekali a v padesáté čtvrté minutě se dočkali, když po naší ztrátě míče na půlící čáře rychlým útokem zakončeným umístněnou střelou k tyči nedali našemu brankáři šanci a zvýšili na 3 : 0. Po vstřelení třetí branky domácí zvolnili, takže jsme se v šedesáté sedmé minutě přece jen dočkali gólu i my. Po rozehrání trestného kopu, asi z dvaceti pěti metrů, Holanovu nepříjemnou střelu domácí brankář pouze vyrazil a připravený Bican dorazil do odkryté branky. Po vstřelené brance naši jakoby ožili, za pět minut, opět po trestném kopu, tentokrát Šteier jen těsně minul domácí branku. Po této akci se domácí probrali z uspokojení a nepřipustili zdramatizování závěru utkání.

Utkání bylo do třicáté minuty vyrovnané, následovaly dvě chyby a dva góly, které domácí hráče uklidnily. V druhém poločasu hrozili domácí rychlými protiútoky a jeden využili v rozhodující náskok. Našim hráčům se po zvýšené aktivitě podařilo vstřelit čestnou branku, takže jsme neodjeli s nulou. Domácí byli aktivnější a vítězství si zasloužili.

Sestava: Staník – Jirsa, Houdek, Nousek, Josef Klimeš (84 Kačírek) – Rejlek (46 Adam Klimeš), Holan, Souhrada, Petráš (58 Pekárek), Šteier – Bican.

Trenér: Jiří Peroutka.

Branka: Bican.