Partneři TJ SOKOL PUTIM

Obec Putim

fotbalového klubu Sokol Putim partner_obec.png

Putim je jednou z nejznámějších jihočeských obcí. Proslavila se zejména díky románu Jaroslava Haška o dobrém vojáku Švejkovi a lidové písni Když jsem já šel tou Putimskou branou. K popularitě vsi přispěl i J. Š. Baar svým románem Jan Cimbura. Putim leží na pravém břehu řeky Blanice, těsně před jejím soutokem s řekou Otavou, 6 km jihozápadně od okresního města Písku v nadmořské výšce 386 m.
E-mail: obecputim@volny.cz | www: www.putim.cz

pension Putim

fotbalového klubu Sokol Putim partner_pension.png

Malý rodinný penzion v obci Putim. V okolí najdete několik cyklostezek, vedoucích lesem, po polních cestách a po silnicích. Nedaleko tudy protékají a setkávají se dvě známé jihočeské řeky Otava a Blanice. Otava je vhodná ke splouvání jak na kánoích, tak na raftech. Ubytování poskytujeme v deseti dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, klozetem a fénem. V apartmánu je k dispozici větší koupelna s vanou, klozetem, bidetem a fénem.
E-mail: penzionputim@seznam.cz | www: www.penzionputim.cz

IJ&T s.r.o.

fotbalového klubu Sokol Putim partner_ij_t.png

Vyvíjíme webové aplikace, fotíme a programujeme .sight, programujeme konfigurátory a vytváříme grafické návrhy.
E-mail: ivo.jary@ij-t.cz | www: www.ij-t.cz

Návrat Písek s.r.o.

fotbalového klubu Sokol Putim partner_navrat.jpg

Návrat Písek pomáhá nejen jednotlivcům, ale i skupinám a právnickým osobám, které chtějí zpříjemnit život svůj i svých blízkých. U nás dostanete komplexní péči, jen taková může vést k výsledku.
E-mail: a.smola@navrat-pisek.cz | www: www.navrat-pisek.cz