TJ Sepekov - Sokol Putim 1 : 2 ( 0 : 0 )
TJ Sepekov - Sokol Putim 1 : 2 ( 0 : 0 )
11.5.2017

Nečekané vítězství

Téměř totožná sestava dokázala na horké půdě v Sepekově vybojovat 3 body.

Kdo viděl minulý zápas s Chyškama nevěřil svým očím.

Pouze s 11 hráči a předsedou Mildou Souhradou na lavičce jsme si nedělali iluze.

Naši hráči se však semkli a bojovali doslova jako lvi. Dominantní postavou zápasu byl Vlasta Holan. V úvodu nás podržel Pavel Staník, který kryl 3 šance domácích. Jeho nejistý protějšek se postaral o naše vedení 0 : 2 . Hosté stačili pouze snížit na 1 . 2. Za nasazení a obětavost si naši hráči vítězství zasloužili. Pochvalu zaslouží celé mužstvo a jenom doufejme, že svoje výkony ustálíme a nebude to jako na houpačce.

Sestava - Staník - Hynouš, Houdek, Nousek, J. Klimeš - Rejlek, Holan, Šteier, Kačírek - Bican,Petráš

Střídal - Milda Souhrada 80. min. (Bican)

Branky - Holan , Bican

Rozhodčí - Ryneš, Zabilka, Smrček 

Fotky k článku

Naši partneři