TJ Sokol Putim - AL - KO Semice 2 : 2 ( 2 : 1 )
TJ Sokol Putim - AL - KO Semice 2 : 2 ( 2 : 1 )
26.5.2017

Domácí remíza

V dalším derby jsme přivítali Semice. Oba mančafty se dobře znají a tak se dal předpokládat dobrý fotbal. Naše mužstvo se rozjíždělo trochu pomalu a výsledkem byla branka v naší síti po rychlém brejku hostí. Tato situace jakoby naše borce nakopla a začali soupeře přehrávat. Po brankách Šteiera a Bicana jsme do poločasu skore otočili . Na začátku 2. pol. hosté vyrovnali a po zbytek utkání byli lepším mužstvem. Jejich šance s přehledem likvidoval brankář Staník. Nakonec se zrodila spravedlivá remíza se kterou byli spokojeni všichni aktéři utkání.

Sestava - Staník - Sup, Houdek, J. Klimeš, A. Klimeš - Rejlek, Holan, Kačírek, Petráš - Šteier, Bican

Střídali - Pekárek ( 33. min. Rejlek) , Souhrada Milda ( 86. min. Holan)

Rozhodčí - Leiš, Průchová, Matyš

Diváků - 190

Fotky k článku

Naši partneři