Sokol Putim - TJ Osek 4 : 3 ( 4 : 1 )
Sokol Putim - TJ Osek 4 : 3 ( 4 : 1 )
7.6.2017

Rozhodl 1. poločas

Do zápasu jsme vstupovali jako favorit a tuto roli naši hráči v 1. pol. splnili. Hosté přijeli s mladíky, které řídil zkušený Baloušek. Po pomalejším začátku se naši borci rozjeli a nasázeli mladíkům z Oseka 4 krásné goly už do poločasu. Činil se hlavně Standa Šteier, který vstřeli 2 výstavní goly. Toto vedení nás zřejmě ukolébalo, protože 2. pol se nám vůbec nepovedl. Hosté snížili až na rozdíl 1 branky a bylo drama až do konce utkání. Tři body jsme, ale uhájili.

Sestava - Staník - Sup, Houdek, Hynouš, J. Klimeš - Petráš, Holan, Kačírek, Pekárek - Šteier, Bican

Střídal - Rejlek ( 84. min. Bican )

Branky - Šteier 2, Holan, Bican - Baloušek 3

Rozhodčí - Štastný, Průchová, Třeštík

Fotky k článku

Naši partneři