Sokol Putim - TJ Podoli II 3 : 3 ( 1 : 1 )
Sokol Putim - TJ Podoli II 3 : 3 ( 1 : 1 )
7.9.2017

Domácí remíza

Do utkání jsem skvěle vstoupili. Hned po 30 vteřinách jsme vedli 1 : 0. Na obou stranách bylo hodně zkušených hráčů a hra byla vyrovnaná. Naši obranu nejvíce zaměstnával Michal Sleza, který 2 goly stav utkání otočil ve prospěch hostí. Naši hráči se nenechali zahanbit a najednou byl stav 3 : 2 pro nás.

Škoda nerozhodnosti našich obránců, protože si tak dlouho dávali přednost až hostující L. Levora vyrovnal na spravedlivou remízu. Ozdobou zápasu byli oba brankáři, hlavně hostující T. Vanáč. Za zmínku ještě stojí rozhodnutí vedení TJ Sokol Putim, které věnovalo částku za vstupné na konto pro Štěpána Slezu ( syn Michala),který je sluchově postižen.

Sestava - Staník - A. Klimeš, Nousek, Sup - Petráš, Kačírek, Holan, Štastný, Smola - Bican, Šteier

Střídal - Houdek 78. ( Kačírek )

Branky - Šteier, vlastní ( Bednarčik), Nousek

Rozhodčí - Klimeš, Vejčík, Humr

Diváků - 200

Fotky k článku

Naši partneři