TJ Sokol Putim – FC AL-KO Semice 0 : 3, poločas 0 : 2.
TJ Sokol Putim – FC AL-KO Semice 0 : 3, poločas 0 : 2.
3.10.2017

Sestava: Staník – Adam Klimeš, Nousek, Sup, Houdek – Kačírek, Šťastný, Holan Petráš (61 Martin Souhrada) – Šteier, Šitner.

Trenér: Milan Satrapa.

Hosté se ujali vedení ve dvanácté minutě tečovanou střelou. V třicáté šesté minutě už vedli o dvě branky po pěkné akci. Tak skončil první poločas, ve kterém byli hosté lepším mužstvem.

I v druhém poločasu byli hosté lepší, když v šedesáté páté minutě přidali opět po pěkné akci třetí gól, bylo definitivně rozhodnuto.

Naši si během celého zápasu moc příležitostí nevytvořili, při nedostatečném pohybu se nedařila kombinace a přetížená obrana inkasovala. Semičtí byli dnes po všech stránkách lepším mužstvem, předčili naše hlavně v rychlosti a důrazu. Jejich vítězství je zcela zasloužené. První porážka v letošním ročníku je pro naše mužstvo nepříjemná, ale netřeba z ní dělat tragédii, vždyť za týden se hraje další utkání, kde bychom mohli navázat na předchozí výsledky a může být opět lépe.

Václav Pixa

Fotky k článku

Naši partneři